Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokud budete chtít, můžete mi tu nechat vzkaz! Haf haf haf!

haf !

Obrazek

haf !

Děkujeme všem návštěvníkům stránek za milé vzkazy, máme z nich velkou radost, je to prima mít hafaní kamarády J  


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj Anie!

(Janča a Barny, 10. 12. 2007 11:23)

Tak jsme zase po nějaké době zavítali a koukal jsem s paničkou na fotečky, jsou moc hezké a asi jste si ten víkend vážně krásně užily, co?:) To my jsme byli taky s paničkou celý víkend spolu, akorát jsme tentokrát neměli žádnýho vychajdovýho kamaráda, tak snad příště. Teď budu muset týden vydržet bez paničky:(, musí ještě do školy, ale pak už má prý padla a budem dva měsíce spolu! Jak já miluju zkouškový (i když panička má na to malonko jinej názor:)
A jak se vlastně Anie těšíš na Vánoce? To bde dárečků, co? Taková hodná a šikovná vizslička;)
Mějte se moc krásně!
Barny a Jana

Zdravíme

(Barča, Přemča a Bealylnka, 10. 12. 2007 6:39)

Ahoooooj, koukám na vaše stránky a jsou moc hezký. To se budu kochat, jak vám Anie pěkně roste... Všechny zdravíme.
P.S. Už máte kartáč???
BPB

ahojiiik

(Bosík, 8. 12. 2007 21:09)

Ahojky Anie,dnešní procházka byla moooc pěkná, viď?? Dneska byla nějaká náročnější než jindy, protože jsem hrooozně unavený a od tý doby, co jsme přišli jenom odpočívám a spím. Asi to bude tím, že jsem se párkrát zaběh:),to se samozřejmě paničce nelíbilo a to pak byl sekec mazec:(Zítra se těšíme, pa haf

www.maila.wbs.cz

(Maila a spol., 7. 12. 2007 11:19)

Moc děkujeme za přání k narozeninám. Chtěla jsem se zeptat jestli si vás můžeme přihodit do odkazů??? Pac a pusu Anie posílají Mailovci...

http://www.mokdasty.chytrak.cz/

(Lucka a Dasty, 30. 11. 2007 20:49)

Ahojky ,moc pěkný stránečky ,jsem mádárek o 14dní mladší moje stránky http://www.mokdasty.chytrak.cz/.a od kud jsi ,že by jsme se mohli spolu trochu proběhnout :-)) tak když budeš chtít tak se nám ozvi pappa Dasty

www.sindy1.estranky.cz

(Sindy+Verča, 29. 11. 2007 11:15)

Ahojky Anie:o)dívali jsme se na fotečky a móóc ti to na nich sluší, rosteš do krásy..
Měj se krááásně:o)pa pa pa

tatínek

(Míša Němečková a Jonáš, 28. 11. 2007 20:01)

Dobrý den já mám také MOK Jacka z vápenek a také máme tatínka jako vy tak jsme asi příbuzní

www.aimee1.estranky.cz

(Rosie & Aimee, 28. 11. 2007 12:56)

Supeeer nové fotečky hned se jdeme kouknout ;)

Ahojky Anie

(www.chejlava.wz.cz, 28. 11. 2007 9:23)

Čauky Anie , máte krásné stránky . Z rodokmenu jsem
zjistila , že tvoje maminka je mladší sestřička naší Roly. Na našich stránkách už máme pár fotek ze srazu , tak tam můžete juknout. Už se těšíme na léto , až se opět sejdem. Zdraví Petr a Vendula

http://fufik.vesela-tlapka.cz

(Fufíkovci, 27. 11. 2007 4:43)

Hlasování o nejlepší web Fufíkovy Vánoční soutěže právě propuklo, hlasovat můžete na:
http://fufik.vesela-tlapka.cz/anketa.html
Mějte se krásně
Pac a podrbání posílají Fufíkovci :-)

www.maila.wbs.cz

(Maila a spol., 26. 11. 2007 14:36)

Ahojky fešando, náhodou jsme narazili na tvoje stránky u Kajsinky a museli jsme se hned mrknout. Máme totiž slabost pro maďárky, mimojiné máme jednu dračici doma. Máš moc hezké fotky:-) Pokud budeš mít čas, tak k nám taky zajdi.
Pac a pusu posílají Maila a spol.

www.sindy1.estranky.cz

(Verča+Sindy, 26. 11. 2007 10:35)

Ahojky Anie:o)díky za vzkázek u nás, odepsali jsme vám:o)dívali jsme se s paničkou, že máš kámoše bígla..já budu mít spolubydlícího kámoše, taky bígla:o)prý je hodně enegrický jako já,takže bude veselo:o))))tak ti pak napíšu...jinak jsi velká šikulka:o)pa pa

Ahojky:)

(Jana a Barny, 25. 11. 2007 15:22)

Ahojky Evčo a Anie!
Tak jsme si tak pročítali (už zase) Vaše stránky a zjistili jsme,že Anie je šikulka a umí přiběhnout na zapískání...tak jsme se chtěli zeptat, jestli je to složitý naučit. Nikdy jsme o tom neuvažovali a tak jsme ani nescháněli info, ale když jsme to tak u Vás četli, tak si říkáme, že to je dobrý nápad:)
A jak se jinak máte? My si s Bárníkem užíváme zimy, chodíme na dlouhé vycházky a blbnem ve sněhu. Občas se nám ho i podaří unavit:)
Mějte se krásně!
Barny a Jana

Bezva stránky

(Darja, Ondra a Kajsa, 22. 11. 2007 14:24)

Zdravíme Anie a smečku,
narazili jsme na Vás u Fufíků ve Vánoční soutěži, máme o měsíc straší vižlí princeznu, byli jsme si pro ní o kus dál na západ než vy ( na Felbabce).
Mrkněte k nám na stránky: http://nasekajsa.webgarden.cz
Pozdravy z Kutné Hory!

Ahoj Anie!

(Barny a Janča, 20. 11. 2007 17:04)

Ahojky Anie!
Tak jak si užíváš krátké podzimní dny? Mně je to hrozně dlouhý, tak vymmýšlím, jak udělat paníkům radost...no zatím se mi to myslím celkem daří:)
A co jsi vlastně dostala od páníků k mesíčninám? Já mám spoustu dobrůtek a taky nějaký nový hřebínek a obojek a vodítko a známku...no je vidět, že jsem hrozně hodnej, když mě takhle odměňujou:)
Tak se měj taky krásňoučce, posíláme s paničkou pohlazení!!!
Barny

Ahojek:)

(Barny a Janča, 13. 11. 2007 17:20)

Děkujeme za vzkaz u nás! Taky jsme si dneska všimli, že Anie je přesně o dva měsíce starší než náš Bárník, takže zítra budou mít asi společnou oslavu mininarozek, co?(i když teda jen na dálku:) A když jsme u toho, přejeme Anie všechno nejlepší k pětí měsícům!!!:)
Jana a Barny

http://www.aimee1.estranky.cz

(Aimee & Rosie, 12. 11. 2007 18:41)

Ahojdáá Anie, jak jsou nějaké nové stránky s MOK hned se to rozkřikne na jiných stránkách a tak jsme se sem dostali i my :) Jsi nádherná vižlí slečna,taková roztomilá princezna :) A jak jsme se dočetli tak i šilkulka poslušná, to já (Aimee) se taky snažím, ale přece jen když najdu nějakou dobrůdku, tak dělám že neslyším :)) Rosie ta už je šikovná dlouho :) Už se těšíme zase na nějaké novinky a fotečky...a přidáme si vás do odkazů, snad to nevadí ;)

http://fufik.vesela-tlapka.cz

(Fufík a Spol., 12. 11. 2007 12:12)

Ahojky Anie,
tak jsme zase u některého z našich vižlích kamarádů narazili na novy stránky - ty vaše :-)Takže piště, foťte, ať máme co číst a na co se dívat - mějte se krásně.
Pac a pusu posílá Ferda, Titřík, Aira a Albert :-)

Ahoj Anie a Evi!

(Barny a Janča, 12. 11. 2007 11:01)

Ahoj Anie! Tak co, už sněží i u Vás? A co na to říkáš? Je to super, že jo:) Mě v tom snížku už občas není ani vidět, ale neboj, začínám to regulovat...všechen ho brzy sním:)
Mějte se krásňoučce, posíláme pohlazení vizslí princezně!
Barny a Jana

zdravíme

(Vlaďka, 7. 11. 2007 17:13)

Nazdárek Anie a Evíku, právě sedíme s Bosíkem u počitače a koukáme na vaše stránky,jsou opravdu moooc pěkný.Už se těšíme až o víkendu zase vyrazíme prozkoumat další trasu na Žďáru. Snad se tentokrát neztratíme, že???:-)))