Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkendové procházky a akce kulový blesk

9. 3. 2008

Už to vypuklo, v sobotu ráno se k nám sjeli páníčkovi kamarádi a odnášeli všechny krabice pryč. To by mi zas tak nevadilo, ale když jsem viděla, že odnáší i můj oblíbený gauč, začala jsem být drobet neklidná, co pak že se to děje? Panička mi vzala na procházku, prý abych se jim tam nemotala při stěhování, já a motat, nevím, kde na to přišli a když jsme se z procházky vrátili, nic už v bytě nebylo a to jsem byla teprve vykulená.

V sobotu už jsme prvně spali v novém bytečku, páníčkové si říkali, jak to stěhování a všechno zvládnu a já jsem přeci kabrňák, večer jsem ložnici páníčku našla bez problému. Panička má až do středy dovolenou, aby vybalila a taky kvůli mě, abych si na nové prostředí lépe zvykla. To jsem tak ráda, že ode mě ráno nebude odcházet.

V sobotu a i v neděli odpoledne jsme byli na špacíru s Bosíkem, toho já mám tak ráda, pořád ho zlobím a provokuju, aby si se mnou hrál. Koušu ho do uší, hlavy, hřebu, až je chudák celý oslintaný. Bosík jako mladý pán si radši čmuchá po svém, ale někdy ho až tak rozčiluju, že si se mnou chvíli i hraje a to jsem pak tááák šťastná.

Obrazek

Více fotek z procházky tady