Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkendová oslava na Rybárně

11. 2. 2008

Jak už jsem psala v minulé aktualitě, vyrazila jsem s páníčkama v sobotu ráno na Rybárnu Rakolusky na oslovu narozenin. Po cestě jsme se ještě stavěli v uzenářství pro dobroty, to vám byla z kufru vůně, málem jsem si vyčmuchala nosík. Když jsme dorazili na místo, sluníčko už začínalo krásně hřát a jakou jsem měla radost, když jsem viděla jenom louky, lesy, řeku, prostě nádhera. Šly jsme s paničkou na  špacír obhlídnout okolí,  žádné zvířátko jsme ale nepotkaly :-( 

Obrazek

Asi  ze mě bude sportovec, odpoledne se hrál fotbal a to bych nebyla já, abych se k nim nepřidala. Běhala jsem za mičudou, k ohromné radosti chlapů, že je předhoním a míč jim beru :-) A taky nohejbal mě moc bavil, běhala jsem z jedné strany hřiště na druhé, takže jsem do večera asi nalítala minimálně 30km. Večer na mě padla únava a v hospodě jsem docela poslušně spinkala, ale pořád jsem si hlídala paničku, jakmile se zvedla, tak jsem ho vystartovala a ťapkala za ní, to tak, ještě aby chodila s chlapama na bar.

Obrazek

Anie fotbalista

Přes víkend se ze mě stal pes obranář, páníčkové teda říkají, že spíš posera, protože když padla tma, preventivně jsem štěkala na všechno co se hlo. Spali jsme ve stanu, ale nebojte, mě zima nebyla, nacpala jsem se k paničce do spacáku, nejsem žádnej troškař, panička teda žbrblala, že se tam spolu skoro nevejdeme, ani jsme nemohli dopnout spacák, ale to srdce, aby mě vyšoupla, neměla. V průběhu noci, když se zbytek rozjuchanejch oslavenců vracel z hospody přes louku do stanů, začala jsem štěkat o sto šest, panička říkala, že má štěkací spacák, ale když já jsem jí hlídala, aby se k nám nikdo ani nepřiblížil :-) Takže páníčkové měli tak od 2 hodin do 6 hodin ráno pravidelný budíček ode mě. Rybárna je v údolí, takže jedno moje haf, ze ozývalo z okolních lesů hafhafhaf...., až se panička bála, že se na nás přijdou podívat všichni srnci z okolí. Ráno bylo -5 stupňů C, stan jsme měli drobet namrzlý a panička byla drobet přimrzlá, ale ta romantika, dívat se ze stanu na svítání, řeka šumí…nad postýlku doma ale není :-)

Obrazek

Ráno za kuropění

V neděli jsme taky byli na špacírů, ale zvířátka žádný a já jsem se tak těšila, jen se na nás přišel podívat místní jezevčík, ale nechtěl si se mnou vůbec hrát a to jsem mu i nosila svůj míček. Odpoledne jsem přijeli a já konečně blaženě usnula a spinkala jsem bez čůrací přestávky až do 23 hodin, pak se honem vyčůrala a spala jsem sladce až do rána :-)

Obrazek

Více fotek ve fotogalerie  Oslava na Rybárně 9.-10.2.08