Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veselý konec roku v Anníně na Šumavě 30.12.08 - 4.1.09

5. 1. 2009

Když jsem se ráno 30. 12. 2008 vzbudila a viděla páníčky, jak balí věci do tašek a pořád něco připravují, bylo mi jasné, že se jede někam na výlet. Výlet předčil moje očekávání, po cestě autem, kterou jsem zpestřila páníčkům blinkáním, jsem byla radostí bez sebe. Dojeli jsme na Annín, kde už na mě čekala Nikitka a Madlenka s Petrem, jupí, moje nejmilejší kámošky. První večer se nesl ve znamení "zaber postel a to fofrem". Jen můj páník neležel s námi, zato se z kuchyně linula libá vůně guláše, škoda, že ho smí jíst jen ty dvounohý.

Obrazek

Druhý den na Silvestra dorazila další vižlička a to Sindynka se strejdou Míšou a Verčou z Brna, a pak ještě přijela Dianka s Erikou a věčně pracující Evinou a naše parta byla kompletní. Vyrazilo se na špacír, bylo to bájo, krásná příroda a ještě tolik hafaních kámošek, prostě ráj. Po procházce paničky připravovali Silvestrovské pohoštění a páníci se připravovali na Silvestra v místní hospůdce… My hafinky bychom teda ani Nový rok nepostřehly, nebýt Eričina půlnočního tance s korkem od šampáňa.

Denně jsme vyráželi na túry, tu na hrad Kašperk, tu na Antýgl, tu jen do okolí, nemělo to prostě chybu. Původně jsme se měli vracet nejdéle už v pátek, ale všichni usoudili, že by to byla ohromná škoda a zůstalo se až do neděle. Sem tam jsem měla pocit, že se mi páníčkové zbláznili a to když měli na čele nalepené papírky, nebo tleskali na nohy a ruce a vydávali do toho podivné zvuky…

Prostě šumavský pobyt by se dal nazvat rájem, jak pro nás hafinky, tak pro páníky, kteří si to moc užili a už se těší na další "zájezd" na Annín.

Fotky jsou důkazem všeho.

Obrazek

Prima parta