Jdi na obsah Jdi na menu
 


Venčení u Barči ve Zbiroze

31. 10. 2009

 

Tahle parádní procházka se domluvila celkem narychlo, ale o to více zážitků jsem si z ní s paničkou přinesla. Sotva panička přišla v pátek z práce, v 13h...to školství, tak jsme sbalily batůžek a vyrážely ven.

Jako první znamení, že to nebude obyčejná procházka bylo, že jsem naskočila do auta k Madlence a Nikče a jely jsme s paničkama směr Zbiroh, kde na nás již čekala Agáta, Amy, Dianka a samozřejmě jejich paničky.

Tahle dámská procházka začala slibně, hned na začátku Nikča vyhnala srnečku a pokračovali jsme dál po loukách a v lesích. Ale jak si tak vykračujeme, čmuch čmuch a juj, objevila jsem asi 30 slepiček jen tak na volno...A to byla geniální příležitost, jak naštvat paničku k nepříčetnosti. Po šíleném řevu paničky jsem tedy opustila ráj slepiček a pokračovaly jsme bez újmy na životech dál, možná jen ty nervy jsem paničce krapánek pocuchala a po zbytek procházky byla na mě krapátek naštvaná.

Obrazek

Agátka mě jako paní domácí brala na výlety po lesích, abych se přiučila, jak daleko se dá od paničky odběhnout, ale vždy jen na chvilku. Dokonce proběhla malá koupačka na přehradě Jablečno.

Procházka byla úžásná, krásné podzimní počasí, sluníčko krásně svítilo a barvilo lesy na všechny barvy podzimu, srnky si pobíhali po loukách, prostě idyla.