Jdi na obsah Jdi na menu
 


Únorové akce

19. 2. 2009

Je na čase opět zaktualizovat naše stránky, aby jste věděli, jak se s páníčkama pořád mám.

V něděli 1.února jsme byli na procházce ještě s Madlenkou a Nikčou, krásná cca 15km trasa na záčátku Brdských lesů, Dobřív – Strašice – Dobřív, převážně jenom v lese, plno sněhu a hafaního běhání.

V sobotu 14.2. mě páníčkové vzali na srub uprostřed lesů v kopci, kde se konala zpívaná s kytárkama, basou a dokonce i mandolínou. Ze srubu byl krásný výled na celou vesnici pod námi. Na srubu se mi moc líbilo, spinkala jsem s paničkama v podkroví, ještě asi s 10 dalšími chlapy, takže se celou noc ozývala ze všech rohů intenzivní chrr....chrr....chrrr....chrrrr..... Dvě fotky máme z nědělní procházky v Nebílově, kde byla samozřejmě Madlenka a Nikča a ještě plno lidiček a hafanů od Niki a Máji ze cvičáku.


Pár fotek máme ještě z dnešní, 19.2., procházky s paničkou, trénovaly jsme s postrojem, ale taky jsem si běhala na volno jako pták. Panička mě moc chválila, jak krásně pracuji na postroji a jak poslouchám jako hodinky, takže doufá, že mi to dlouho vydrží, nooo nevím nevím....Napadlo u nás plno plno plno sněhu, takže lítám sněhem jako divá, padám do závějí sněhu tak, že mi občas ani hlavička nekouká.

Obrazek

 

Fotky tu : Únorové akce