Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tetín 25.-26.4.09 a návštěva sestřičky Anny Queeny

27. 4. 2009
Jako tradičně každý víkend, jsme i tento, jeli na naši milovanou chaloupku. Tentokrát jsme měli náplánováno, že se pojedeme podívat do mojí rodné chovatelské stanice na maminu Wendy, tetu Báru a mojí segru Annu Queen.

Autíčko jsme nechali v Černošicích a šli jsme 7km procházkou do Solopysk. Na zahradě už na nás netrpělivě čekala ségra, jako kdyby o nás už dávno věděla. Vyrazili jsme na krásnou dvouhodinou procházku do okolí, které je opravdu mimořádně pěkné, krásné louky. Mamina zůstala doma, aby nás se ségrou neučila na procházce lumpárny, jako jak nejrychleji vzít do zaječí. Vyčmuchaly jsme se ségrou i srnečka, ale jako poslušné holky jsme se na hvizd píšťalky vrátily.

Páníčkové s paní chovatelkou povídali a povídali, zřejmě o tom, jaké jsme se ségrou fešandy, jako bychom si z oka vypadli, téměř dvojčátka. Povahově, temperamentem a náturou naše geny nezapřeme. Ségru jsme vyprovodili domů a my ještě šlapaly hodinu do Černosic, kde na nás čekalo auto.

Dostali jsme od paní chovatelky krásnou samolepku vizsli a jelikož si panička pořídila nové autíčko, bylo jasné kde samolepka skončí, na zadním okýnku. Někdo má samolepku „Pozor, dítě ve voze“ , ale já jsem přeci paničky „dítě“, tak ať každý ví, že si mě veze v autíčku.

Všichni jsme byli moc rádi, že jsme se zase po dlouhé zimě opět setkali a už se samozřejmě těšímě, až se opět uvidíme.