Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stěhování za dveřmi

6. 3. 2008

Nevím, co se to u nás doma děje, ale všude máme krabice. Původně jsem si myslela, že jsou pro mě na hraní, takže jsem jednu dokonala rozcupovala, ale podle toho jak se panička tvářila, pro mě nejsou. Panička říkala, že od zítra nám vypukne obr balící akce a že neví, jak se mnou po boku něco zabalí, páč jsem tak zvědavá vižlinka, že paničce do každé krabice nakukuju a motám se kolem ní. Chci jí totiž přesvědčit, aby se na krabice vykašlala a věnovala se jenom mě a mě.

 

 

A další novinkou je, že jsem dostala nový pelíšek, já se tak mám. Prý do nového bytu s novou postýlkou. Panička povídala, že pelíšek je zatím takový normální obyčejnější (mimochodem, koupili jsme ho na Merlinovo psí království), protože ho stejně zničím, jsem totiž taková malá ničitelka dek všeho druhu a že až budu velká a rozumná (hahaha :-) pořídí mi obr luxusní pelech, no to jsem na ně zvědavá.

Z nového pelíšku  jsem měla radost, hned jsem se na něj uvelebila a k dokonalému provedení mého blaha a pohodlnosti jsem si pelíšek odtáhla rovnou do postele páníčku, když pohodlí, tak se svým všudy.

Obrazek

Obrazek 

Obrazek