Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sobotní procházka a Anie s pelíškem

19. 3. 2008

Tak co pak se u nás za poslední dny událo, vezmeme to hezky po pořádku. V sobotu jsem byla s paničkou a mým milovaných Bosíkem a jeho paničkou na krásné procházce. Strávili jsme tři hodiny v lese, sluníčko nám svítilo a hřálo. Paničky už se radovali, že přichází jaro. A dokonce jsem po cestě našla opuštěný polštářek, jupí, jakou já jsem měla radost, další hračka a pro mě. Tak jsem si polštářek pěkný kousek cesty nesla s sebou, panička už myslela, že si ho dotáhnu až před barák, ale to ne, nechala jsem si ho na cestě, abych si s ním mohla hrát zase příště, až tu půjdeme.

V neděli u nás bylo škaredo, skoro pořád pršelo, vyrazila jsem si s páníkama na špacír a chytla nás pěkná lina, brrr. O jediné vzrůšo procházky jsem se postarala já, jak jinak J Čmuchala jsem si ve vysoké trávě a vůbec se mi  nechtělo jít ještě domů. Ale panička spěchala, protože šla na cvičení, takže mě tam nechala jenom s páníkem a sama pelášila domů. Když jsem si dočmuchala na louce, zjistila jsem, že na mě čeká už jen páník. Bylo mi to divné, vždyť přeci s námi ještě před chvílí panička byla? Tak jsem natáhla svůj nosík čmuchálek, chytla paničky stopu a spěchala honem za ní. Nic nebylo platné volání a pískání páníka, ať se k měmu vrátím, já měla paničku v nose, tak honem za ní. To jste měli vidět paničku, když jsem k ní asi po kilometru celá uřícená doběhla a ona zjistila, že páník se mnou není. Panička mu honem volala, aby mu řekla, že jsem u ní. Páníček se teda na mě drobet urazil, že prý za ním bych určitě kilometr neběžela, a nechápal za jakou malou chviličku jsem za paničkou doběhla a taky říkal, že jsme nečekaně skoro cvičili „stopu a ztracenou“ J

 

A jak se nám bydlí v novém bytě? Moc prima, páč tam zatím ještě nemáme nikde dveře, takže mám celý byt jen a jen pro sebe. To by jste koukali, jak si tam přes den úřaduji. Roztrhat na cimpr campr časopis, houbičku na nádobí, gumové rukavice a kropáček na kytky to přeci není problém, zvlášť na posteli páníku mi to náramně šlo. Taky jsem si hrála s polštářkem, už není… L Nový pelíšek už dostal nový design by Anie, ukousla jsem mu zip, takže místo jednoho pelíšku mám rázem dva, povlak a výplň, ale když já si s ním ráda hraju.

Důkazem je tato fotka a více fotek najdete ještě tady.

Obrazek