Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosluněný víkend

18. 2. 2008

O víkendu u nás bylo prima počasí, sluníčko svítilo, sice mrzlo, ale to nám nevadí, tak jsme byly s paničkou skoro pořád venku.

V sobotu ráno jsme šly na špacír do lesa, sotva jsme se přiblížily k lesu, hned nás uvítala Tatrovka a děsný rámus, tak jsme změnily směr, že půjdeme do lesa přes pole a tam pro změnu jel traktor, a ten jsem ještě neviděla, takže jsem si na něj pěkně zaštěkala a když už jsme konečně došly do lesa, tak tam byla rámusící Liazka. Člověk si jde do lesa odpočinout a on už i tady je takový provoz :-)

Odpoledne jsem šly s paničkou na Žďár, nikde ani živáčka, pohodička, až na  zpáteční cestě jsme potkaly beagla Bosíka a jeho paničku Vlaďku, to vám bylo vítání, protože jsme se už pěkně dlouho neviděli.

V neděli ráno jsme opět vyrazily do lesa, bylo -9C, ale bylo nám krásně. Potkaly jsme pána s pěti fenkami Beagla. Já jsme z toho byla celá vykulené, že jsem k nim ani neběžela a poslechla jsem paničku. Totiž když mi někde potkáme hafánky, tak nevidím, neslyším a musím se jít seznámit.

Odpoledne jsme šly přes louky na Klabavskou přehradu, moc prima špacírek, pořádně jsem si začmuchala, během chvilinky jsem zmapovala podle stop velikánskou louku, až se panička nestačila divit, jak rychle už běhám. A taky jsme se byly podívat za páníčkem, který nám předělává nový byt, do kterého se budeme co nevidět stěhovat.

Obrazek

Vše máme zdokumentováno tady Víkendové procházky 16.-17.2.08