Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plány srpen

29. 7. 2008

V průběhu srpna mi nebude panička moc aktualizovat stránky, páč má konečně hurá tři týdny dovolené a budeme pořád společně a ještě k tomu po výletech. Hned o víkendu máme jet na vodu na Berounku – moje první voda. Tak jsme všichni zvědaví, jak to zvládnu. Panička už se hrozí toho, že až uvidím kačeny anebo labuťáka s labutěmi, který jsou rok co rok na Berounce, takže se pěkně cvakneme, ale co má být horko, tak se rychle osušíme. Panička i pozvala nějaké další kamarády s hafíkama, tak snad to vyjde a bude nás pořádná smečka.

Pak budeme u nás na chaloupce na Tetíně a doufám, že zastihneme doma i naší sestřičku Annu Queen s naší maminou Wendi a uděláme si k nim výlet. Pak také máme v plánu jet za Evčou a Petrem a jejich Madlenkou a Niki do Annína, takže to bude taky paráda. Moc už se těším, celé dny si budu hrát s holkami a do toho ještě výlety po Šumavě, prostě paráda.

Ke konci srpna panička nastupuje do nové práce, už nebude taková „kancelářská krysa“ jako doteď, takže nebude zatím na netu tak často. Pak taky něco povídala, že si budeme muset domů pořídit nějaké připojení či co…moc tomu nerozumím. Proto panička zřídila kolonku „kontakt“, pokud by jste potřebovali něco akutně a na stránkách vám panička pořád neodpovídala. Prima léto přeje všem Anie a páníci.