Jdi na obsah Jdi na menu
 


Páníčkova oslava 30.narozenin 30.-1.6.2008

5. 6. 2008

Nejdříve ze všeho se musí panička omluvit, že tak dlouho naše stránky neaktualizovala, ale seběhlo se jí tolik práce, že to prostě nestíhala. Víkend před páníčkovo oslavou jsme byli na maringotce, udělat nezbytné úpravy pro oslavu. Jako sekání dřeva a louky. Takže paráda, celý den jsem si lítala a čmuchla. Na vedlejší louce byl „zorbing“, takže se občas stalo, že ta obrovská koule musela čekat až jim přeběhnu po dráze…. A sem tam jsem tu velkou kutálecí věc honila,je prostě se mnou veselo. Bohužel z toho víkendu fotky nemáme, páč páničkové nechali foťák doma…

Teď už k páníčkovo oslavě, vyrazili jsme už v pátek ráno, abychom vše připravili na příjezd hostů. Celé tři jsem se měla báječně, v pátek večer jsem měla dvě kamaráky, maďarku Eldu a novou kámošku salašnici Sindy. Akorát Elda měla trochu poblázněné hormony, páč se hára, takže se zamilovala do Sindy a byla z toho láska veliká, kterou ale Sindy bohužel neopětovala.

Obrazek

Anie rozumbrada

Celé tři dny jsem se koupala v Berounce, je ze mě vorvaň obecný, páníčkové mě nemohli vůbec dostat z vody ven a nejvíc se mi líbilo, když se koupali se mnou a mohla jsem se po svém zachraňovat před jedoucími vodáky šíleným štěkotem, protože mi paničku chtěli vodáci tahat do hospody. Taky jsem jela s páníčkama na lodi, udělat malou zkoušku na velkou vodu, kterou mám na léto slíbenou. Loď se sice sem tam trochu zakymácela, jak jsem se vrtěla, ale jinak to bylo primové. V sobotu večer přijelo 11-ti týdenní štěňátko NOK Alma, tolik jsem si s ní chtěla hrát, ale malá se mi ještě bála. Páníčkové vzpomínali, jak to bylo hezký, když jsem byla takové malé štěňátko a teď už je ze mě velká ženská. V průběhu sobotní noci přijelo ještě pár kamarádů, takže tam najednou pobíhalo celkem 6 hafanů,  čtyři jezevčíkové, Alma a já. Ale už jsem byla celkem utahaná, takže když strejda Vojta ulehl do spacáku, začala jsem ho packou otravovat, ať mě pustí k sobě a hezky jsem si s ním dáchla. Celé tři dny byli pro mě docela náročné, takže jsem v neděli zalehla, jakmile jsme přijeli domů a spala a spala a spala…Koukněte na pár fotek hafaních, ostatní fotky se panička bála publikovat…Stejně jsou na nich jen dvounožci, takže nic zajímavého.