Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva Eldy 15.7., na Tetíně 20.7.08

21. 7. 2008

Minulý týden nás navštívila moje milovaná kamarádka maďarka Elda, určitě si umíte představit, jakou jsem z její návštěvy měla radost, dělala jsem opět všechny psí kusy, jen aby si mě Eldinka všímala. Chvílemi jsme vypadali jako máme s dcerou, kam běžela, tam jsem honem metelila za ní. Elda je opravdu borec, která miluje vodu ještě víc než já, šli jsme podél řeky, a ani jsem se nenadála a šup Elda už se koupala, tak já honem za ní… Pak si to najednou Elda běží ze stráně, ani se nerozmýšlí a valí si to přes popadané větve a kameny. To já občas ještě dumám, kudy poběžím, když se mi terén nezdá úplně ideální..S páníčkama jsme došli až na Vršíček, těšili jsme se na malé občerstvení a ejhle, oblíbená hospůdka byla zavřená. My hafánci jsme to teda ani nepostřehli, ale páníčkové radost neměli. Bylo to moc prima tříhodinová procházce, ze které jsem se taky jednou vrátila řádně utahaná. Hlavně doufám, že i páníčkové zase brzo tak milé venčení zase domluví.

Obrazek

O víkendu jsme byli na chaloupce a mám novou zábavu, děsně mě totiž baví hlídat gril, když se na něm peče nějaká dobrůtka…To je jasný, že hlídám, aby se to páníčkům nespálilo a když se nikdo nedívá, alespoň si malinko oblíznu gril, abych věděla, jaké dobroty přede mnou páníčkové schovávají.

Koukněte na fotky z venčení s Eldou a pár fotek z chaloupky, kde mě panička fotila, jak usínám po procházce.

Na středu máme naplánované společné venčení s našima novýma kamarádkami, Madlenkou a Nikitou www.holkyzmesta.webgarden.cz, takže se už moc těšíme.