Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na chaloupce a návštěva sestřičky 8.-11.5.2008

14. 5. 2008

Tentokrát jsme byli s páníčkama celý prodloužený víkend na chaloupce a bylo moc prima. Během dne jsem se vyhřívala na sluníčku, které mě tak krásně uspávalo, až jsem byla v podezření za lenocha obecného. Odpoledne jsme vyráželi na procházky po okolních loukách a kopcích. I tady v lesích je plno zvěře, takže jsem během jedné procházky pořádně začmuchala po srnčí stopě.

Ale největší událost víkendu byla naše sobotní návštěva v mé rodné chovatelské stanici Kulivá hora. Čekala tu na mě moje mamina Wendy, sestřička Anna Queen, teta Bára a samozřejmě paní chovatelka. Mamču a tetu jsme nechali doma a vyrazili jsme na procházku jenom se ségrou. To by jste koukali, jak to umí holky z Kulivé hory pěkně rozbalit.

Obrazek

Lítando grandou po louce, taky teda ty fotky podle toho vypadají…Není nad to, když jdou na procházku spolu dvě vižlí princezny, to pak procházka nabírá úplně jiných rozměrů, než když ťapu jen s páníkama. Sestřička Queeny nás ale pěkně překvapila, jaká je to atletka, samý sval a šlacha, až jsem skoro před ní vypadala jako buřtík. Se sestřičkou jsme si ale hodně podobné, skoro jako dvojčátka, dokonce máme stejný obojek, takže kolikrát ani páníčkové nevěděli, která z nás kolem nich běží. Všichni jsme byli moc rádi, že jsme se opět po čase setkali s naší hafaní rodinou a už se těšíme na další setkání.

Ještě přidáváme jednu fotku, jak se mi to s paničkou na chaloupce krásně spí...

Obrazek