Jdi na obsah Jdi na menu
 


Black Hills a nové fotky

21. 1. 2008

V sobotu se ze mě stal pes tramp :-) Šla jsem s páníčkama na výlet na Žďár (Black Hills) organizovaná rokycanskou Trampskou osadou Apacherie, letos byl jubilejní 25. ročník. Na túru vyrazilo plno lidí (skoro všichni v zeleným, to je móda :-) a taky plno pejsků a to bylo prima, mohla jsem se s nimi kamarádit, nejvíc mě zaujal Kavkazský ovčák, byl jenom o malinko :-) větší než já. Panička sice říkala, že jsme vedle sebe vypadali jako kočka s myší :-)) To je teda přirovnání, asi bych se měla urazit....  Panička si taky hrála s jinou fenečkou a to se mi vůbec nelíbilo, když si jí chtěla pohladit, tak jsem se kolem nich motala a pletla se paničce pod ruce, no ještě aby drbala cizí pejsky, od toho má přeci mě.

V půlce túry se opékali buřtíky, snažila jsem se koukat smutně o sto šest, ale nezabralo to, prý kdybych dostala ochutnat, tak by se ze mě stal pes loudil a to páníkové nechtějí. Na vrcholu jsem dostala svojí čestnou medaili za úspěšné zdolání túry, měla jsem z ní radost, takže jsem se i výjimečně nechala dobrovolně vyfotit. Na výletě jsme byli od rána a domů jsme se vrátili až pozdě odpoledne, takže jsem pak celý zbytek dne prospala jako špalek.

Obrazek

Více fotek z výletu ve fotogalerii - Black Hills 19.1.2008

a

V neděli o mě páníčkové prohlásili, že na mě musí lézt puberta nebo že jsem totálně ohluchla, protože když mě páníček již po několikáté volal, tak jsem se pořád neměla k tomu, abych se vrátila, vždy jsem doběhla tak na 2 metry od páníčka a pak si zase mazala čmuchat jinam. A taky jsme potkali v lese srnečku, byla asi jen metr od nás, tak jsem pak z toho byla celá divá a čmuchala a čmuchala a čmuchala.... Kdybychom nešli domů, tak bych si v lese čmuchala do dnes.