Jdi na obsah Jdi na menu
 


Barči túra v okolí Přísednice

8. 3. 2009

Na náš tradiční nedělní výšlap jsme tentokrát vyrazili za Barčou a Agátou s Amy. Trasu naplánovala Barča, sraz jsme měli v malé vesničce za Zbirohem v Přísednici. Naší dámskou společnost - já Anie, Niki a Mája, Dianka, Agáta s Amy obveseloval chlapík bearder kolie Hary. Společnost Haryho si náramně užívala se harájící Agáta, usoudila že kolie má chlupů oproti maďarům dost, takže Haryho milostné vábení oceňovala občasným ukousnutím chomáčkům chlupů a jako bůh pomsty si je pak sežrala.

 Taˇpali jsme podél Zbirožského potoka, přes Němcův a Sýkorův  mlýn a i Jankovský mlýn, první větší zastávku jsme měli na tramském tábořišti "Cihelna", kde všichni vytáhli z batůžky dobrůtky, a že jich bylo, ale bohužel opět jen pro dvounohé...

Obrazek

Dokonce jsme po cestě potkali ještě další vižlý slečnu, půlroční štendo, fešanda by se nejraději přidala k nám do smečky a šla s námi, ale nebylo jí dopřáno.

Procházka parádní, příroda moc příjemná, účel cesty všechno čtyřnohé utahat byl naplněn, takže opět krásně prožitá neděle.